Esikarsintojen aikataulut

16.2. Kari Tapio Paalupaikka

Tallikankaankatu 3, 76100 Pieksämäki

klo 17.30-18.00 Ilmoittautuminen
klo 18.00-19.30 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 20.00 Tanssiorkesteri Sunset
klo 21.00 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 22.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.45 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 23.00 Kaija Lustila & Tanssiorkesteri Sunset
klo 00.00-00.30 Tanssiorkesteri Sunset

 

22.2. Hotelli Keurusselkä

Keurusseläntie 134, 42700 Keuruu

klo 18.30-19.00 Ilmoittautuminen
klo 19.00-20.30 Laulusuoritusten taltionti
ILTA-AIKATAULU
klo 21.00 Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.00 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 23.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 23.45 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 00.00 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 01.00-01.30 Tanssiorkesteri Sunset

 

23.2. Hotelli Summassaari

Summassaarentie 180, 43100 Saarijärvi

klo 19.00-19.30 Ilmoittautuminen
klo 19.30-21.00 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 21.15-21.45 Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.00 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 23.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 23.45 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 00.00 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 01.00-01.30 Tanssiorkesteri Sunset

 

8.3. Radisson Blu Hotel

Hallituskatu 1, 90100 Oulu

klo 17.30-18.00 Ilmoittautuminen
klo 18.00-19.30 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 20.00 Tanssiorkesteri Sunset
klo 21.00 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 22.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.45 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 23.00 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 00.00-00.30 Tanssiorkesteri Sunset

 

9.3. Naapurivaaran Huvikeskus

Naapurivaarantie 20 B, 88610 Vuokatti

klo 18.00-18.30 Ilmoittautuminen
klo 18.30-20.00 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 20.00 Etiketti
klo 20.45 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 21.30 Antti Ahopelto & Etiketti
klo 22.15 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.55 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 23.00 Antti Ahopelto & Etiketti
klo 23.45-00.30 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 00.30-01.00 Etiketti

 

15.3. Kylpylähotelli Kunnonpaikka

Jokiharjuntie 3, 70910 Vuorela

klo 17.30-18.00 Ilmoittautuminen
klo 18.00-19.30 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 20.00 Tanssiorkesteri Sunset
klo 21.00 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 22.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.45 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 23.00 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 00.00-00.30 Tanssiorkesteri Sunset

 

23.3. Tanhuhovi

Raviradankatu 64, 32200 Lohja

klo 17.00-17.30 Ilmoittautuminen
klo 17.30-19.00 Laulusuoritusten taltiointi
ILTA-AIKATAULU
klo 19.00 Tanssiorkesteri Sunset
klo 19.45 Jyrki Nurminen & Sävel
klo 20.30 Järjestäjien valitsemat 4-10 kilpailijaa laulaa Tanssiorkesteri Sunsetin säestyksellä
klo 21.15 Jyrki Nurminen & Sävel
klo 22.00 Arto Nuotio & Tanssiorkesteri Sunset
klo 22.40 Tangomaratonille jatkoon päässeen kilpailijan julkistaminen sekä arvonta
klo 22.45-23.30 Jyrki Nurminen & Sävel
klo 23.30-00.15 Maria Tyyster & Tanssiorkesteri Sunset
klo 00.15-01.00 Jyrki Nurminen & Sävel